Wyjazd na lodowisko!

on 25 luty 2019
Odsłony: 309

2019_02_lodowisko_14

Pora ruszyć na lodowisko – stwierdzili starsi uczniowie, czyli klasy IIIa, IIIb oraz VIIIb. Pod opieką swoich wychowawczyń pojechali do hali MOSiR w Lublinie. Najpierw kolejka po bilety, następnie kolejka po łyżwy, a w końcu oczekiwanie na otwarcie bramek na lód. Kiedy więc postawili pierwsze kroki na tafli lodowej, to już była połowa sukcesu. A potem to już były same sukcesy, bo każdy śmigał jak strzała, torpeda lub jaskółka. Piruety kręciły co odważniejsze dziewczyny - Dominika i Wiktoria. Jazdę tyłem, bokiem i na ostrzu prezentowali Kuba i Aleksander – podobało się wszystkim. Z klasyczną elegancją i wdziękiem jeździły Hania, Weronika, Alicja i Aleksandra.

Pokazy figur i jazdę grupową pokazali chłopcy z klas trzecich. Wszyscy bez wyjątku dobrze się bawili. Co udało się w bardzo znikomym stopniu – niestety – uchwycić Samsungiem J5.

?>