Shopping Mall Quest II

on 05 kwiecień 2019
Odsłony: 451

2019_03_gra_jezykowa_8

W ostatnich dniach lutego, z nowym zapasem energii po feryjnym wypoczynku, członkowie dwóch grup koła językowego, działającego w ramach projektu Edukacja w Gminie Głusk, wzięli udział w  grze terenowej zorganizowanej w centrum handlowym Felicity w Lublinie. Shopping Mall Quest to terenowa gra komunikacyjna wzorowana na grze miejskiej. Gry tego typu mają  szanse stać się tradycją szkolną, gdyż to trzecia z kolei edycja, w tym druga na terenie galerii handlowej. Uczestnicy - a ściślej mówiąc uczestniczki – wykonywały różnego rodzaju zadania polegające na odnajdowaniu określonych miejsc i przedmiotów na podstawie wskazówek i opisów. Rozwiązywały zagadki. Uzyskiwały informacje o produktach. Prowadziły rozmowy z obsługą sklepów. Należy dodać, że gra odbywała się w języku angielskim. Dziewczęta doskonaliły umiejętności komunikacyjne w zakresie mówienia, reagowania językowego, rozumienia tekstu i przetwarzania informacji. Wyglądało na to, że dziewczyny dobrze się przy tym bawiły.

?>