The Big Challenge

on 11 kwiecień 2019
Odsłony: 1132

2019_03_the_big_challenge_6

Zmagania uczniów na miedzynarodowym konkursie on-line z jezyka angielskiego - The Big Challenge obdbyły się 03 kwietnia 2019 r. równolegle w kilkuset uczestniczacych szkołach w Europie. W naszej szkole udział wzięli zainteresowani uczniowie z klas od czwartej do trzeciej gimnazjum, oczywiście każdy na swoim poziomie zaawansowania. Oprócz zadań tradycyjnie sprawdzających znajomość słownictwa, gramatyki, realiów kultuowych i historycznych, były również zadania na rozumienie ze słuchu i reagowanie językowe, co zdecydowanie jest nowością na konkursie językowym.Również przygotowanie do konkursu odbywało się on-line - uczniowie korzystali ze specjalnej aplikacji umożliwiajacej ćwiczenie wymaganych umiejętności poprzez różnego rodzaju gry i nie tylko. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki, o których poinformujemy w maju. 

?>