Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2019

on 14 maj 2019
Odsłony: 1001

wow

21 marca 2019 r. odbyła się XXVIII edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR. Konkurs miał formę jednorazowego testu wyboru dopasowanego do kategorii wiekowej uczestników, trwał 75 minut. W konkursie uczestniczyło 20 uczniów z klas IV - VIII Szkoły Podstawowej. Każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek. W tym roku była to układanka przestrzenna w postaci kuli - breloczka.

Koordynatorem konkursu była p. Agnieszka Szydłowska.

 

Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne wyniki konkursu. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych są nasi uczniowie.

Kategoria BENIAMIN 

klasa VA
Aleksandra Szewczak - wyróżnienie
Kinga Mazur - wyróżnienie

Kategoria KADET

klasa VIIIA
Przemysław Kania - wyróżnienie

 

GRATULUJEMY!

brelok 

?>