Mikołajki w Cukier Lukier i w Straży Pożarnej

on 16 grudzień 2017
Odsłony: 891

2017_12_cukier_lukier_1

Z okazji MIKOŁAJEK uczniowie klas trzecich z wychowawcami z p. Ewą Mitrus- Ślemp, p. Anną Kusak, p. Renatą Jakóbczak pojechali na słodką wycieczkę do manufaktury „ CUKIER -LUKIER” w Lublinie. Na miejscu uczestniczyli w pokazie ręcznego przygotowania masy cukierkowej i własnoręcznie wykonali kolorowe lizaki. Kolejnym etapem wycieczki były odwiedziny w jednostce Straży Pożarnej nr. 1 w Lublinie. Dzieciaki wykazały się dużą wiedzą z zakresu postępowania w przypadku zauważenia pożaru, powodów powiadamiania straży pożarnej i znajomości numerów alarmowych. Miały okazję zaobserwować strażaków wyjeżdżających na akcję. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Strażacy oprowa?dzili nas po jednostce, pokazali wyposażenie wozów strażackich, strój zakładany w czasie akcji straży pożarnej.

?>