Hoł, hoł, hoł… czyli wizyta Świętego Mikołaja u Przedszkolaków

on 22 grudzień 2017
Odsłony: 933

2017_12_mikolaj_przedszkole_19

Mikołajki to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Po długim wyczekiwaniu upragnionego gościa wypełnionym dobrymi uczynkami, pisaniem listów do Świętego Mikołaja, rysowaniem wymarzonych prezentów oraz rozmowami na temat zwyczaju jakim są mikołajki nadszedł ten upragniony moment.

W środę 6 grudnia, mimo braku białego puchu za oknem, do drzwi przedszkolnych (za którymi oczywiście znajdowały się same grzeczne dzieci) zapukał Święty Mikołaj. Najpierw było słychać dzwoneczki jego pomocników, potem donośne „hoł hoł hoł!”, aż w końcu pojawił się on – nasz ukochany Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci powitały gościa głośnymi okrzykami, a na ich twarzach zagościła wielka radość. Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami oraz złożył świąteczne życzenia. W podziękowaniu dzieci zaśpiewały mikołajkową piosenkę. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem, który obiecał, że wróci do nas za rok. Święty Mikołaju – będziemy czekać!

?>