Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

2017_09_dzien_chlopaka_disco_12

Dnia 30 września  2017 roku, w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Bawiły się na niej klasy IV-VII i gimnazjum.  Przed wejściem na salę gimnastyczną, każdy uczeń i uczennica głosowali na nominowanych wcześniej uczniów do tytułu Króla i Królowej Dyskoteki.  Konkursy przygotowały uczennice Klasy III Gimnazjum – Kinga Skoczylas i Klaudia Kucharska, a były to m.in.: Taniec na gazetach, Gra w krzesła  czy też Randka  w ciemno. O muzykę i mikrofony zatroszczyli się chłopcy z sekcji technicznej w składzie: Kacper Augustyniak, Kamil Zyska i Łukasz Marzec. Bezpieczeństwo podczas imprezy zapewnili nam nasi nauczyciele oraz rodzice, którzy przygotowali również poczęstunek.  Pod koniec zabawy wyłoniono Króla i Królową, a zostali nimi Patryk Puchacz i Wanda Czajka  z klasy IVc. Na zakończenie wszyscy razem zatańczyli wspaniały taniec – belgijkęSto lat chłopcy! :)