KONKURS RECYTATORSKI- WIERSZOMANIA JESIENNA KL.0-III

2017_10_konkurs_recytatorski_52

Dnia 26 października odbył się kolejny trzeci Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 0-III pt. „WIERSZOMANIA JESIENNA – JESIENIĄ MOŻE SIĘ ZMIENIĆ”. W  tej rywalizacji uczestniczyło 48 uczniów.  Dzieci swoje umiejętności prezentowały  przed kolegami i koleżankami recytując wybrane przez siebie wiersze o jesieni . Nad całością konkursu czuwało szanowne jury: Pani Dyrektor oraz nauczyciele.  Po wysłuchaniu wszystkich uczestników wybrano :

I miejsce-  Hanna Kuźnicka kl.III b i Igor Pawlos kl.III a

II miejsce – Nikola Jabłońska kl.II i Katarzyna Oleksiewicz II

III miejsce – Paweł Nadziakiewicz kl. IIIc i Natalia Kułaga kl.IIIc

Na wyróżnienie zasłużyli:

Anna Kaleja kl.0a

Sebastian Rząsowski kl. 0a

Nela Chmielecka kl.0b

Daria Potręć kl.0b

Ludwika Wszelak kl.Ia

Zuzanna Knap kl.Ia

Alicja Kruk kl.Ib

Julia Jankowska kl. Ic

Aleksandra Oleksiewicz kl. Ic

Laureaci konkursu otrzymali dyplom oraz nagrodę książkową. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki oraz słodycze.  Po raz kolejny konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem dlatego już dzisiaj zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w kolejnej czwartej edycji konkursu recytatorskiego „WIERSZOMANIA ZIMOWA” który przewidziany jest na miesiąc luty.