Loading color scheme

Zwierzątka z wytłaczanek

2023_05_wytlaczanki_zwierzatek_7

Zajęcia plastyczne w świetlicy szkolnej to kreatywna przygoda, która rozbudza wyobraźnię i rozwija zdolności manualne uczniów. Jednym z fascynujących projektów, w które zaangażowani są nasi uczestnicy, jest tworzenie zwierzątek z wytłaczanek po jajkach. Podczas tych zajęć, dzieci miały okazję poznać różne techniki i materiały plastyczne, które służą do tworzenia trójwymiarowych postaci. Wytłaczanki po jajkach, które są niezwykle elastycznymi materiałami, stanowią doskonałą bazę do tworzenia zwierząt. Uczniowie mogli eksperymentować z różnymi kształtami, wielkościami i detalem, aby stworzyć swoje unikalne zwierzaki. Przy użyciu farb, kleju i innych materiałów ozdobnych, dzieci miały możliwość nadania swoim tworom kolorów i wyrazistości.