Klasa 2a z wizytą u Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka

2024_06_zuk_1

W dniu 13.06.2024r. klasa 2a odwiedziła Ratusz. Uczniowie osobiście poznali Prezydenta Lublina, Pana Krzysztofa Żuka i zrobili sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Mieli też okazję zwiedzić gabinety, sale w jego siedzibie. Zasiedli też w ławach Sali Obrad Rady Miejskiej Lublina. Sprawdzili czy fotel prezydenta jest wygodny. Pomieszczenia zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Dodatkową atrakcją było wysłuchanie hejnału z wieży Ratusza w samo południe. Niektórzy mają już plany, aby za kilkanaście lat znaleźć się w tym miejscu ponownie. W programie wycieczki nie zabrakło również spaceru po Starym Mieście oraz posiłku w popularnej wśród dzieci restauracji. Wszyscy wrócili zainspirowani i zadowoleni.