Strefa Relaksu w naszej szkole

2024_09_relaks_12

Z wielką radością informujemy wszystkich uczniów, że w naszej szkole w trakcie wakacji została stworzona „Strefa Relaksu”. Znajduje się w szatni klas 3-8.

„Strefa Relaksu” to przestrzeń pozwalająca na wytchnienie od szkolnych obowiązków. Jest idealnym miejscem do odpoczynku dla naszych uczniów; stanie się także kącikiem czytelniczym, kącikiem gier planszowych, miejscem do słuchania muzyki czy miejscem do rozmowy. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Strefa ta to efekt kolejnej akcji z cyklu „Zmieniamy Nasze Korytarze”. Strefa została sfinansowana z pieniążków, które zostały zebrane na Kiermaszach i Loterii Gadżetowej - ponad 2000zł oraz dzięki dofinansowaniu przez Radę Rodziców 800zł. Malowanie, tapetowanie, projekt i umeblowanie to efekt pracy rodziców.

Oprócz wyposażenia w postaci 2 dużych sof, 2 foteli i stolika znalazł się również regał na książki i gry. Ponadto jedną ścianę ozdobiła nowoczesna tapeta a druga została pomalowana i powiesiliśmy duże młodzieżowe grafiki. Uczniowie mogą skorzystać z gier, które zostały dla nich przygotowane (statki, państwa miasta, kółko i krzyżyk).

Mamy nadzieję, że dzięki „STREFIE RELAKSU”  czas spędzony w szkole nie będzie ograniczać się wyłącznie do lekcji, a Wy Drodzy Uczniowie, będziecie mogli spędzać w niej czas również po zajęciach. Liczymy na wspólną integrację i umiejętne korzystanie z miejsca, którego zadaniem jest służyć wszystkim, bez wyjątku!