Loading color scheme

Niebieskie Igrzyska 2024!

2024_04_niebieskie_igrzyska_1 

Drugi raz z wielką radością oddziały przedszkolne wzięły udział w "Niebieskich Igrzyskach". Jest to ogólnopolski projekt edukacyjny i sportowo-integracyjny w ramach obchodów Kwiecień Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu. Celem Niebieskich Igrzysk było zwiększenie wrażliwości i świadomości uczniów na temat autyzmu, rozwijanie i wzmacnianie więzi między dziećmi poprzez konkurencje drużynowe, doskonalenie sprawności motorycznych oraz zachęcenie do sportowego dopingu i przestrzegania zasad fair-play. Igrzyska pokazały, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces, na miarę swoich możliwości. Służyły integracji oraz rozwijaniu i wzmacnianiu więzi. Konkurencje drużynowe okazały się gwarancją dobrej zabawy i ogromnego zaangażowania u dzieci. Dziękujemy za przybycie zaproszonych gości oraz  Radzie Rodziców za sfinansowanie upominków dla dzieci z tej okazji.