Podsumowanie Dnia Piżamy

2024_05_dzien_pizamy_33

Dzień Piżamy za nami. We wtorek 21 maja 2024 roku zarówno przedszkolaki, jak również ich starsi koledzy chętnie ubrali tego dnia piżamy na znak solidarności z dziećmi przebywających na oddziałach onkologicznych. Mieliśmy okazję do rozmów o profilaktyce zdrowotnej, wsparciu i pomocy drugiemu człowiekowi. Wolontariuszki z naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu przeprowadziły zbiórkę pieniężną na rzecz podopiecznych Fundacji „Gdy Liczy się Czas”. Udało nam się zebrać 335zł. W ramach wspólnej zabawy próbowaliśmy swoich sił w bitwie na poduszki 😀 Stworzyliśmy w ten sposób wspomnienia, które pozostaną w naszej pamięci na długo, łącząc nas z przyjaciółmi w niezapomnianych chwilach radości i śmiechu. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tej akcji. Pokazaliście jak wielkie macie serca ❤