Loading color scheme

Srebro dziewcząt w powiecie!

 2024_04_srebro_powiat_8

SREBRO DZIEWCZĄT W POWIECIE

FINAŁ POWIATU - IGRZYSKA MŁODZIEŻY W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT WYSOKIE  29.04.2024r.

Srebro dziewcząt podczas rozgrywanego 29.04.2024r. w Wysokim Finale Powiatu w piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja Szkoły Podstawowej im. 100-lecia Niepodległości Polski w Kalinówce rozegrała trzy spotkania 3:2 pokonała  Sp. Nasutów ,  2:1 Sp. Stasin oraz poniosła porażkę 0:4 Sp. Krzczonów. Gratulacje dla dziewcząt za walkę ponieważ awans na zwody Powiatowe wywalczyły nie ponosząc żadnej porażki we wcześniejszych etapach Gminnym oraz w półfinale powiatu. 

Skład drużyny dziewcząt: Sus Natalia, Sawicka Helena, Adamczyk Joanna, Błaziak Karolina, Kawula Jagoda, Rumak Lena, Dąbska Alicja, Czerska Gabriela, Knap Zuzanna, Paździerska Maja.

Klasyfikacja końcowa: 

I miejsce – Sp. Krzczonów.

II miejsce – Sp. Kalinówka,

III miejsce – Sp. Nasutów,

IV miejsce – Sp.  Stasin, 

Opiekun: Chyliński Michał