Loading color scheme

Złote Dziewczęta w Powiecie!

2024_05_pilka_nozna_bychawa_14

Podczas Powiatowych Igrzysk dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt rozgrywanych 17.05.24 w Bychawie uczennice Szkoły Podstawowej im.100-lecia Niepodległości Polski w Kalinówce po zaciętych meczach zdobyły pierwsze miejsce. Wygrywając 4:1 z Sp. Radawiec Duży oraz 2:1 z Sp. Jastków. Awans na zawody rejonowe dziewczęta osiągnęły nie przegrywając żadnego meczu również we wcześniejszych etapach gminnym i półfinale powiatu.

Skład: Potręć Daria 6a, Orzechowska Natalia 6b, Trumińska Maja 6b, Stefaniak Hanna 6b, Michalak-Michalewska Dorota 6a, Poziomkowska Julia 5a, Ostrówka Aleksandra 5b, Orzechowska Aleksandra 4b, Szymoniuk Lena 5a, Matfiejczuk Amelia 5c,Warszawska Lena 5a

Gratulujemy awansu na zawody rejonowe !!!!

 Dnia 20.05.24 w Bystrzycy starej odbyły się zawody rejonowe w których dziewczęta zajęły wysokie III miejsce.

Klasyfikacja końcowa:

1. Sp. Godziszów

2. Sp. 5 Kraśnik

3. Sp. Kalinówka

4. Sp. 5 Biłgoraj

Opiekun: Chyliński Michał