Loading color scheme

Konkurs recytatorski kl.0-III i IV-VI

2018_02_wierszomania_zimowa_1

Dnia 15 lutego odbył się kolejny czwarty Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 0-III oraz IV-VI WIERSZOMANIA ZIMOWA pt. „PRZYCHODZI ZIMA- ZNOWU NIC NIE MA”. W tej rywalizacji uczestniczyło ponad pięćdziesięciu uczniów. Dzieci swoje umiejętności prezentowały przed kolegami i koleżankami recytując wybrane przez siebie wiersze o zimie . Nad całością konkursu czuwało szanowne jury. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników wybrano :

kl.0-III I miejsce: Daria Potręć kl.0b, Aleksandra Oleksiewicz kl.Ic, Hanna Kuźnicka kl.IIIb, Anna Marzec kl.IIIc II Miejsce: Izabela Cadima kl.0b, Kacper Warszawski kl.Ia, Wojciech Iwan kl.Ia, Alicja Kruk kl.Ib III Miejsce: Anna Kaleja kl. 0a, Iga Trojniak kl.Ic, Ignacy Huszaluk kl.IIIa

Na wyróżnienie zasłużyli: Karina Zielińska kl.IIIc, Katarzyna Oleksiewicz kl.II, Zuzanna Knap kl.Ia, Aniela Kostrubiec kl.0b, Sebastian Sawicki kl.0b

 

kl. IV- VI

I Miejsce Amelia Orłowska kl. IVc

II Miejsce Zuzanna Mazur kl. IVb, Julia Nieoczym kl. IVb

III Miejsce Kinga Mazur kl.IV a, Jakub Zając kl. IVb

Na wyróżnienie zasłużyli: Grzegorz Czupryn kl. V, Blanka Nawrocka kl.IVc, Alicja Michno kl.IVa, Lena Chróścik kl. IVa

Wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie serdecznie gratulujemy. Laureaci konkursu otrzymali dyplom oraz nagrodę książkową. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki oraz słodycze. Po raz kolejny konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem dlatego już dzisiaj zachęcamy wszystkie dzieci do kolejnych konkursów o których usłyszycie już niebawem