Loading color scheme

Dzieciaki do rakiet - zawody etap szkolny

2018_04_zawody_tenis_28

Dnia 26 marca 2018 roku odbyły się w Naszej szkole wewnątrzszkolne zawody w „tenis 10” będące kolejnym etapem akcji DZIECIAKI DO RAKIET. Miały one na celu wyłonienie drużyny - reprezentacji szkoły do rozgrywek międzyszkolnych, które odbędą się br w kwietniu.

W zawodach mogli brać udział uczniowie z rocznika 2008 i młodsi.

Podczas zawodów uczniowie zmagali się z konkurencjami sprawnościowymi, grami para tenisowymi oraz na koniec odbyły się zawody tenisowe. Poniżej przedstawiamy finalistów, którzy w piątek 20 kwietnia będą reprezentowali Naszą szkołę w zawodach wojewódzkich:

 

Kategoria dziewcząt:

1 miejsce Maria Wilkołaska

2 miejsce Hanna Kuźnicka

3 miejsce Stefania Krawczyk

 

Kategoria chłopców:

1 miejsce Wojciech Iwan

2 miejsce Alan Kulik

3 miejsce Jakub Parol

 

Nauczyciele prowadzący rozgrywki Paweł Tokarski, Artur Iwan.