Loading color scheme

Digital Youth Forum 2018 oraz wielka wygrana naszych uczniów!

 2018_05_dyf_33

Dnia 17 maja 2018 uczniowie Kinga Ślusarz, Marcin Krzyszycha, Daniel Kasprzak, Michał Jaworski oraz Karol Goździewski pod opieką p. Łukasza Runa wzięli udział w corocznej ogólnopolskiej imprezie IT, Digital Youth Forum skierowanej do uczniów w wieku gimnazjalnym oraz uczniów starszych. Program w tym roku był bardzo bogaty i poruszał tematy, które młodzież szczególnie interesują. Prelegenci motywowali uczniów do dalszego rozwijania się, nauki, a przede wszystkim wiary w siebie oraz samodzielności na rynku pracy.

Było dużo śmiechu, zabawy, konkursów, zagadek, a także nie zabrakło rozmów z "Wielkimi świata internetu". Uczniowie poznali osobiście przedstawicieli takich firm jak Google, Facebook, a także byłego członka grupy hackers'kiej Anonymous! Nie zabrakło także właściwej dla danej uroczystości kuchni, uczniowie otrzymali nieograniczoną ilość owoców, napojów ciepłych i zimnych, drożdzówek, lodów i co najważniejsze, pizzy :)

Nasi uczniowie godnie reprezentowali swoją szkołę, uczyli się, bawili, testowali nowe technologie i wygrywali nagrody w różnych konkursach. Szczególne gratulacje należą się Danielowi Kasprzakowi za zajęcie 1 miejsca oraz Marcinowi Krzyszysze za zajęcie 9 miejsca w konkursie głównym Digital Youth Forum, w którym to brali udział wszyscy uczestnicy, zarówno uczniowie jak i nauczyciele (~200 osób)!

Serdecznie gratulujemy naszej super "Piątce" wygranych, a także dziękujemy za wspólną zabawę i żywy udział w imprezie!

Program imprezy: http://digitalyouth.pl/dyf2018/program/

Prelegenci: http://digitalyouth.pl/dyf2018/prelegenci/

Wystawcy: http://digitalyouth.pl/dyf2018/wystawcy/