Nasza szkoła w akcji Lidla “Szkoły pełne talentów”

2023_09_akcja_lidla_1

Celem akcji jest rozwijanie talentów dzieci poprzez wyposażenie szkoły w różnorodne pomoce dydaktyczne. Kampania ma również mobilizować lokalną społeczność do wspierania  działań szkoły.

Talenciaki (specjalne kupony) będą wydawane w okresie trwania akcji we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl (za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo otrzymamy 1 talenciaka). Akcja trwa od 1.09.2023r., a kupony będą wydawane do 05.11.2023r.

Talenciaki będzie można aktywować na stronie lidl.pl/szkoly wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR i przypisując je do Szkoły Podstawowej im. 100-lecia Niepodległości Polski w Kalinówce. Można również przekazać Talenciaki w tradycyjnej formie do pudełek umieszczonych w szkole przy wejściach.

W poprzedniej edycji akcji naszej szkole udało się zebrać 8100 talenciaków, dzięki czemu otrzymaliśmy następujące nagrody:

• 8 zestawów tangramów
  • 2 zestawy obliczeniowe
  • 2 pudełka z instrumentami
  • magnetyczna piramida żywieniowa
  • głośnik multimedialny
  • 2 zestawy do nauki geometrii
  • 2 zestawy znaczników podłogowych
  • zestaw materiałów papierniczych
  • pakiet planszówek dla najmłodszych

Dziękujemy Uczniom i Rodzicom za zaangażowanie w ubiegłoroczną akcję i zachęcamy do udziału w drugiej edycji!

Koordynatorzy akcji: Anna Kusak i Katarzyna Hetman-Lewczyk