Kwiatki z piankoliny

2023_10_piankolina_13

Uczniowie z klasy 4C z uśmiechami na twarzach wzięli udział w niezwykłych zajęciach, które odbyły się w świetlicy szkolnej. Tego dnia to właśnie oni stali się nauczycielami dla swoich młodszych kolegów i koleżanek, dzieląc się hojnie swoją kreatywnością i pomysłowością. To były chwile pełne radości, inspiracji i twórczego zaangażowania.

Starsze dzieci wspomagały młodszych w wyborze kolorowej piankoliny, pomagając im tworzyć piękne kwiatki. W trakcie warsztatów wszyscy pracowali nad swoimi dziełami, dodając do nich drobne detale, które nadawały każdemu kwiatkowi wyjątkowy charakter. Każdy z tych kwiatków był unikalny, a dzieci rozwijały swoje umiejętności plastyczne i artystyczne.

Najważniejsze jednak było to, że starsze dzieci nie tylko pomagały młodszym, ale także uczyły ich cierpliwości i współpracy. To wspólne doświadczenie budowało więzi między uczniami, ucząc ich, że razem można osiągnąć wspaniałe rzeczy. Powstałe w trakcie zajęć kwiaty nie tylko były pięknymi dziełami sztuki, ale także symbolizowały siłę współpracy i zaangażowania.

To wyjątkowe wydarzenie na pewno zostanie na długo w pamięci uczniów, zostawiając po sobie piękny ślad wspólnego tworzenia i radości z dzielenia się z innymi.