Zdrowo i sportowo w świetlicy szkolnej

2023_10_zdrowo_sportowo_29

Nasza świetlica szkolna aktywnie uczestniczy w programie "Zdrowo i Sportowo", dedykowanym promocji aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia wśród naszych uczniów. Dzisiejszy dzień był bez wątpienia wyjątkowym przeżyciem, wypełnionym sportowymi emocjami i duchem rywalizacji.

Nasi niezwykli uczestnicy rozpoczęli poranek od wspólnego rozgrzewania, przygotowując się do nadchodzących zawodów. Pełni entuzjazmu i zaangażowania wzięli udział w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Podczas tych zawodów mogliśmy podziwiać nie tylko talent, ale także ogromną determinację naszych uczestników. Wśród dyscyplin były biegi sprinterskie, skoki przez linę, rzuty piłką do celu, i wiele innych, w których każdy z uczestników miał okazję wykazać się swoimi umiejętnościami sportowymi oraz rywalizować z rówieśnikami.

Dzieci spędziły aktywny dzień na świeżym powietrzu, ucząc się wartości takich jak współpraca, fair play i zdrowy styl życia. Ważne jest, aby już od najmłodszych lat promować zdrowe nawyki i zachęcać do aktywnego trybu życia.