Mamy już nowy zarząd Samorządu Uczniowskiego

2023_10_wybory_su_20

Zakończyła się kampania wyborcza. Kandydaci do Zarządu SU oraz uczniowie chętni do pracy w sekcjach przygotowali ciekawe plakaty wyborcze. Pomysły różnych działań i inicjatyw szkolnych -  świetne!

Dnia 3 października odbyły się Wybory do Zarządu SU – w komisji pracowały Agata, Helena, Karolina i Jagoda z klasy VIII a. Głosowali wszyscy uczniowie z klas IV – VIII. Oddano…. Kart wyborczych. Przeliczeniem głosów zajęli się Mistrzowie Matematyki - uczniowie klasy VIII b. Wyniki akcji wyborczej zostały zamieszczone na tablicy Samorządu Uczniowskiego.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024:

Przewodnicząca SU – HANNA  WŁODARCZYK -   166 głosów.

Zastępca Przewodniczącej SU – KAROLINA  PYRIH – 138 głosów.

Skarbnik SU – OLGA  FUTA - 136 głosów.

Opiekun SU – p. Joanna Felke, p. Grażyna Piórkowska, p. Michał Chyliński.

Samorządność uczniowska to bardzo ważna część szkolnego życia. Nowym władzom Samorządu Uczniowskiego życzymy zatem wspaniałych pomysłów oraz dobrej współpracy z Samorządami Klasowymi.