Jesienne drzewka witrażowe

2023_10_jesienne_witraze_1

Niezwykłe i kreatywne zajęcia odbyły się niedawno w naszej szkolnej świetlicy, gdzie nasi utalentowani uczniowie wzięli udział w warsztatach tworzenia jesiennych drzewek witrażowych. To był prawdziwy festiwal wyobraźni i sztuki!

Na naszych zajęciach, dzieci mieli okazję wyrazić swoją twórczość, korzystając z różnych materiałów, takich jak bibuła, taśmy, papierowe talerzyki i rolki po papierze toaletowym. Kombinacja tych elementów pozwoliła im stworzyć piękne, trójwymiarowe drzewka, które doskonale oddawały atmosferę jesieni.

Każdy uczestnik miał pełną swobodę w wyborze  kolorów swojego drzewka witrażowego. Niektóre dzieci tworzyły drzewa z ciepłymi odcieniami pomarańczu i czerwieni, aby oddać kolor liści jesienią, podczas gdy inne wybierały bardziej abstrakcyjne i kreatywne podejście, eksperymentując z różnymi kolorami.

Podczas tych zajęć nasi uczniowie nie tylko doskonalili swoje umiejętności manualne, ale również rozwijali wyobraźnię i zdolność do pracy zespołowej. Wspólna praca nad projektami pozwoliła dzieciom wymieniać pomysły, uczyć się od siebie nawzajem i budować przyjaźnie.

Efekty tych zajęć można było podziwiać na naszej wystawie w świetlicy, gdzie te niezwykłe jesienne drzewka witrażowe prezentowały się z niesamowitą finezją i artystycznym wdziękiem. To było prawdziwe święto sztuki i twórczości!