Pomarańczowy Dzień Dyni

2023_11_dzien_dyni_1

Dnia 31 listopada w naszej szkole odbył się wyjątkowy Dzień Dyni. Uczniowie mieli okazję wyrazić swoją kreatywność, przebierając się na pomarańczowo, nawiązując w ten sposób do kultowej jesiennej dyni.  Inicjatywa Małego Samorządu Uczniowskiego miała na celu promowanie kreatywności i wspieranie poczucia wspólnoty wśród uczniów. Pięknym gestem podczas Dnia Dyni było zaangażowanie Samorządu Uczniowskiego klas 4-8. Zorganizowali oni akcję informacyjną, przygotowując specjalny plakat, który został wyeksponowany w szkole. Informował on wszystkich uczniów, że ci, którzy tego dnia ubiorą się na pomarańczowo, nie będą pytani podczas lekcji. To wspaniałe, jak takie akcje łączą naszą szkolną społeczność i pokazują, że możemy razem stworzyć wspólnie wspierającą atmosferę.

Dzień Dyni w naszej szkole to doskonały przykład tego, jak można promować kreatywność i jednocześnie budować atmosferę przyjaźni. Wydarzenie to przyczyniło się do zacieśnienia więzi między uczniami i przyniosło wiele uśmiechów na twarzach wszystkich uczestników.

Opiekunowie Małego Samorządu

Agnieszka Świstowska-Huszaluk, Agnieszka Krasoń, Agnieszka Tyniec