Dzień Edukacji Narodowej w świetlicy

2023_11_dzien_edukacji_swietlica_7

W miniony piątek, 13 października, nasi uczniowie ze świetlicy szkolnej, przygotowali niezwykłą niespodziankę z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci własnoręcznie wykonały piękne zakładki do książek i kartki, które były wyrazem ich wdzięczności i szacunku dla pracowników, którzy tworzą naszą wspaniałą społeczność szkolną. Jesteśmy dumni z naszych uczniów ze świetlicy szkolnej i ich serdeczności oraz wdzięczności wobec naszych pracowników. To wyjątkowy dowód na to, że edukacja to nie tylko praca, ale również miłość i pasja, która łączy naszą społeczność szkolną. Dziękujemy wszystkim dzieciom ze świetlicy szkolnej za ich serdeczność oraz wszystkim naszym pracownikom szkoły za ich ciężką pracę i poświęcenie. Wspólnie tworzymy wspaniałą szkolną rodzinę, która kształtuje przyszłość naszych uczniów.