Loading color scheme

Akcja Słodki Start

 2023_11_kiermasz_ciast_1

W dniach 26 i 31 października w naszej szkole odbył się kiermasz ciast w ramach akcji Słodki Start. Pomysłodawcą akcji jest fundacja Wszyscy Razem, która wyszła z inicjatywą zebrania funduszy na zakup sprzętu medycznego dla szpitali onkologicznych w Polsce, w szczególności dla oddziałów onkologii dziecięcej. Nasza szkoła podjęła wyzwanie i dzięki zaangażowaniu wychowawców, rodziców i uczniów udało się zorganizować kiermasz, dzięki któremu możemy zasilić fundusz kwotą 2530 złotych!!!

Dziękuję wszystkim, którzy współtworzyli ten kiermasz, szczególnie uczniom klasy 6A i jej rodzicom, którzy jako pierwsi pozytywnie odpowiedzieli na pomysł kiermaszu. Do akcji przyłączyli się również uczniowie z klas: 3A, 4B, 4C, 6B, i jedna osoba z klasy 7C. Dziękuję wychowawcom klas za pomoc w przygotowaniach i wsparcie organizacyjne podczas trwania akcji - pani Annie Kusak, pani Katarzynie Hetman-Lewczyk,  pani Marzenie Sagan, pani Paulinie Sugier-Dąbskiej, Marzenie Mańko, pani Dorocie Cękalskiej. Wielkie podziękowania należą się rodzicom i uczniom, którzy przygotowali słodkości.

Ciasta były wspaniałe, pyszne, kolorowe, pachnące i znikały błyskawicznie, co widać na zamieszczonych zdjęciach. Dziękuję serdecznie za ten pozytywny odzew. Myślę, że to nie ostatni tak udany kiermasz w naszej szkole.

Szkolny koordynator akcji: Agata Mikołajczyk