Zmieniamy Nasze korytarze

2024_01_korytarze_8

Kochani uczniowie, drodzy rodzice i nauczyciele!

Chcemy Wam przekazać fantastyczną wiadomość! W ramach realizacji projektu „Zmieniamy Nasze korytarze” wyposażenie korytarza na najwyższym piętrze zostało w znaczny sposób zmienione. Zakupiliśmy nowe, wygodne i kolorowe pufo-worki oraz ozdobiliśmy ściany plakatami w ramach.

Wszystko dzięki środkom pozyskanym podczas Kiermaszu Ozdób Świątecznych, który w grudniu zorganizowała klasa 4d wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Kaleją. Do akcji przyłączyły się także inne chętne klasy, którym serdecznie dziękujemy za przygotowane piękne ozdoby.

Dziękujemy każdemu, kto wniósł swój wkład i zaangażowanie. Wasza pomoc sprawiła, że możemy teraz zrealizować wiele wspaniałych projektów, które będą służyć całej społeczności szkolnej. W planach mamy już kolejne akcje, dzięki którym zmienimy kolejne ściany na naszych korytarzach.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, co wspólnie osiągnęliśmy i nie możemy się doczekać, aby zacząć realizować nowe inicjatywy!

Koordynatorem projektu jest KLASA 4D.

Wszystkich chętnych do przyłączenia się prosimy o kontakt z „trójka klasową” 4D lub wychowawczynią klasy p. Katarzyną Kaleją.