Piraci w akcji

2024_01_piraci_65

Tuż przed przerwą świąteczną uczniowie z klasy 1b oraz przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego zorganizowali niezwykłą akcję charytatywną pod nazwą "Piraci w akcji". Celem przedsięwzięcia było zebranie środków na zakup rybek do szkolnego akwarium. Uczniowie w pirackich kostiumach odwiedzili wszystkie sale lekcyjne w których zbierali datki od swoich szkolnych kolegów i koleżanek. Każda grupa piratów prezentowała swoje umiejętności, a także opowiadała o celu zbiórki, co dodatkowo zachęcało do hojności. Efekt okazał się imponujący, ponieważ udało się zebrać wystarczającą kwotę na zakup rybek do szkolnego akwarium.

Dzięki zaangażowaniu uczniów, akcja nie tylko przyniosła korzyści materialne, ale również zintegrowała klasę i wpłynęła pozytywnie na atmosferę w całej szkole. Brawa dla wszystkich uczestników "Piraci w akcji" za ich zaangażowanie i pozytywną energię.

Wielkie podziękowanie dla wszystkich nauczycieli i uczniów za ciepłe przyjęcie Pirackiej drużyny.