Mikołajki: klasy 0b, 1b i 1c

W dniu 5.12.2014r. dzieci z naszej szkoły: klasy 0b, 1b i 1c wraz z opiekunami- panią Anią Iwan, Agnieszką Tyniec i Mariolą Skoczylas, wybrały się na wycieczkę do Centrum Rekreacyjno Edukacyjnego dla Dzieci w Lublinie. W wycieczce wzięły też udział maluszki z Klubu Przedszkolaka z panią Natalią tobierską. Humory wszystkim dopisywały, a zabawa na placu - jak widać na zdjęciach była bardzo udana. Niespodziewanie na salę zabaw wszedł niecodzienny gość Święty Mikołaj. Dzieci były bardzo szczęśliwe i rozpromienione. Mikołaj zajął swoje miejsce i zapraszał dzieci po słodkie upominki. Maluchy chętnie odpowiadały na pytania, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i rozmawiały z gościem. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Na koniec Mikołaj pożegnał nas i obiecał, że wróci w przyszłym roku, jeśli będziemy grzeczni.;-)