Kolędowanie Misyjne

kolednicy

W dniach 28-29 grudnia  2014 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w kolędowaniu misyjnym.

Pomimo dużego mrozu w tych dniach wykazaliśmy się  hartem ducha i w 7 grupach wyruszyliśmy w drogę . W tym roku tematem naszego kolędowania był Kościół w Indiach i taki był cel zbiórki do puszek misyjnych. Oprócz pieniędzy dostaliśmy wiele smakołyków i poznaliśmy ciekawych ludzi.

Zebraliśmy na misje 2211zł 46gr. W kolędowaniu wzięło udział 59 uczniów z klas 4-6 Szkoły Podstawowej  i Gimnazjum, pod opieką rodziców- p. Renaty Ryś i p. Agnieszki Skiba-Jaworskiej oraz nauczycieli p. Renaty Jakóbczak, p. Marioli Skoczylas, p. Magdaleny Pętali, p. Kamila Szpyta i p. Joanny Zarzecznej. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli kolędników. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc misjom w Indiach.