Wizyta w schronisku

14 stycznia klasa Ib oraz II gimnazjum pojechały z wizytą do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Uczniowie ofiarowali placówce zebraną, podczas ubiegłorocznej akcji „Pomóż psom przetrwać zimę”, karmę oraz uczestniczyli w interesujących zajęciach przygotowanych przez pracowników schroniska. Mieli okazję odwiedzić boksy dla psów i kotów, a także egzotarium.

Uczniowie przekonali się jakie są skutki nieodpowiedzialności właścicieli za posiadane zwierzę oraz poznali poruszające historie psich bohaterów.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji mającej na celu zbiórkę karmy dla podopiecznych schroniska. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będzie również cieszyła się tak dużym zainteresowaniem.