Dzień dobrego wychowania

8 grudnia w naszej szkole odbył się Dzień Dobrego Wychowania. Z tej okazji odbył się apel, podczas którego zaprezentowali się uczniowie klas „0” pod opieką p. Anny Iwan oraz p. Ewy Mitrus-Ślemp. Maluchy wykonały piosenki pt. „Grunt to dobre wychowanie” oraz „Moje dobre wychowanie”.

Społeczności szkolnej zaprezentowali się także uczniowie klasy Ic pod opieką p. Marioli Skoczylas. Pierwszaki wygłosiły wiersz przedstawiający kodeks dobrego wychowania.

Po występach artystycznych przyszła kolej na wręczenie nagród w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Grunt to dobre wychowanie”, w którym I miejsce zajęła Nikola Jabłońska (kl. 0b), drugie – Nikola Iwan (kl. Ic), natomiast trzecie – Pawełek Nadziakiewicz (kl. 0b).

Zarówno występy artystyczne przygotowane przez uczniów naszej szkoły jak i prace plastyczne zgłoszone na konkurs pokazały nam, że okazywanie dobrego wychowania może przynieść wiele korzyści oraz pozytywnie wpłynąć na nasze otoczenie.

Podczas apelu zostały również wręczone dyplomy za osiągnięcia uczniów w zawodach pływackich oraz udział w Świątecznej Zbiórce Żywności.