Bal karnawałowy

29 stycznia 2015 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, podczas którego, w godzinach od 17.00 do 20.00, bawili się uczniowie klas IV – VI SP oraz I – III gimnazjum.

W czasie balu uczniowie mieli okazję wziąć udział w loterii fantowej oraz licznych konkursach: przechodzenia pod drążkiem, układaniu kostki Rubika, wyboru najlepszego przebrania oraz najlepiej bawiącej się klasy.

Samorząd Uczniowski pragnie podziękować uczestnikom za wspaniałe przebrania. Wyrazy uznania kieruje do Martyny Liszewskiej, Pauliny Sus, Weroniki Łuckiej, Mai Sztymelskiej oraz Dominiki Cios, które wygrały konkurs na najlepszą karnawałową kreację. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku większa liczba uczniów naszej szkoły zdecyduje się na zaprezentowanie siebie w nieco innej odsłonie :)

Podczas dyskoteki kilku chłopców zmagało się z układaniem różnego rodzaju kostek Rubika. W konkursie wzięli udział: Krystian Chorębała, Jakub Wójcik, Maćko Wnuk oraz Gabriel Nalepa. Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się na najbliższym szkolnym apelu.

Dziękujemy za wspólną zabawę!