CAVALIADA w Lublinie

W miniony piątek dwie klasy czwarte, pod opieką pani Joanny Felke i pan Pawła Tokarskiego, pojechały do Lublina na pokazy jeździeckie „Cavaliada 2015”. Wyruszyliśmy w dobrych humorach. W Hali MTL-u poczekaliśmy trochę w kolejce, bo było kilka grup szkolnych. Ale zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia! W środku obejrzeliśmy wszystkie stoiska – makiety stajni, wyposażenie jeździeckie, „mapę hippiczną” naszego województwa, pamiątki i lizaki. Był czas, żeby wpisać się do pamiątkowej księgi i wylosować wiadro na owies! Dziewczynki ozdobiły się „końskim makijażem” a chłopcy oglądali traktory.  Obejrzeliśmy także pokazy ujeżdżania koni na małym wybiegu. W dużej hali odbywały się zawody hippiczne w skokach przez przeszkody – obsada międzynarodowa. My oczywiście kibicowaliśmy polskim zawodnikom. Konie były piękne a cała wycieczka bardzo udana.