Konkursy z okazji Dnia Przyjaciela!

20 maja 2015 roku w naszej szkole odbędzie się Dzień Przyjaciela. Z tej okazji Samorząd Uczniowski ogłasza następujące konkursy:

I. „Mój przyjaciel” - konkurs plastyczny dla klas 0-III

• Format prac plastycznych A3, A4

• Prace wykonane w technice: malarstwo, grafika, techniki mieszane, mozaika, collage.

• Każda praca powinna być opisana na odwrocie (imię i nazwisko ucznia, klasa).

• Prace należy składać do p. Pawła Tokarskiego.

II. „Oblicza przyjaźni” – opowiadanie. Konkurs literacki dla klas IV-VI

• Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.

• Opowiadanie nie może liczyć więcej niż dwie strony formatu A4 pisane czcionką Times New Roman rozmiaru 12.

• Praca powinna zostać podpisana pseudonimem literackim. Do pracy należy dołączyć kopertę, w której zostanie zamieszczona nazwa pseudonimu literackiego autora, jego imię i nazwisko oraz klasa).

• Prace należy składać do p. Marty Warzechy.

III. „Przyjaźń wierszem pisana” – konkurs literacki dla klas I-III gimnazjum

• Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.

• Prace należy składać do p. Kamila Szpyta.

Uwaga! Ostateczny termin składania prac – 16 maja.