PIERWSZOKLASISTKI ALTRUISTKI

Działające w Samorządzie Uczniowskim wzięły sprawy w swoje ręce. I bardzo dobrze im wyszło.

Przez dwa tygodnie grudnia sprzedały 125 kalendarzyków - cegiełek na rzecz Fundacji Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „POMÓŻ I TY”.

Cegiełki to dobra pomoc dla każdego ucznia. Są na nich: zasady ortograficzne, wzory geometryczne, angielskie i niemieckie odmiany czasowników, gatunki literackie, pierwiastki chemiczne albo terminy informatyczne.

Pomoc dla ucznia – niezła. A pomoc dla FUNDACJI – być może niewielka … ale wszyscy znamy przysłowie o ziarnkach! Tę świetną inicjatywę, razem z panią Joanną Felke, podjęły uczennice klasy Ia Gimnazjum:

• Karolina Jankowska
  • Kinga Koziej
  • Olga Krawczyk
  • Natalia Włodarczyk
  • Dominika Zyska

Zebrane pieniądze – 190 złotych - zostały przekazane na konto FUNDACJI.

BRAWO DZIEWCZYNY!  TAK TRZYMAĆ !

Szkolny Mikołaj