Święta Bożego Narodzenia w 0a i 0b

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia był dla dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b niezwykłą inspiracją do tworzenia! A ponieważ bardzo lubimy działać, nie zabrakło nam pomysłów. Świąteczną atmosferę poczuliśmy w momencie dekorowania pysznych pierniczków. Było słodko, kolorowo i bardzo aromatycznie. Część pierników trafiła prosto do brzuszków a pozostałe zawisły na naszych klasowych choinkach i były prawdziwą ozdobą.  Ponadto dzieci z oddziału 0a stworzyły przepiękne kartki bożonarodzeniowe, które stanowią najmilszy upominek i jednocześnie podtrzymują piękną świąteczną tradycję wzajemnego składania życzeń.  Dzieci z 0b natomiast zajęły się „produkcją” świątecznych aniołków oraz bożonarodzeniowych szopek pachnących świeżym siankiem. Wszyscy pracowali z zapałem i wielkim zaangażowaniem pod czujnym okiem wychowawców. Czas przedświąteczny spędziliśmy miło i niezwykle twórczo. Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej wspólnej pracy oraz życzymy Wszystkim Wesołych Świąt!