NIECH ŻYJE BAL!

2017_02_Bal_Karnawałowy_10

W sobotę 11 lutego 2017 roku w godz. od 9.30 do godz. 12.00. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez dzieci klas 0 - III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Salę balową przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, wstążki, balony jak również maski karnawałowe. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę pan Adam Witkowicz z Muzycznego Klubu Ucznia i Przedszkolaka „Smyk”. Bogaty program zabaw sprawił, że żadne dziecko się nie nudziło. Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach, wcielając się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach skocznej muzyki bawili się wyśmienicie!

W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Na koniec dzieci, które wzięły udział w konkursach: świetlicowym - „Bezpieczne ferie” oraz organizowanym przez Urząd Gminy Głusk- „Szopka Bożonarodzeniowa” otrzymali nagrody i dyplomy. Wyróżnionym uczniom ratulujemy!!

Czas wyśmienitej zabawy upłynął zdecydowanie za szybko. Po godzinie 12.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok!
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, Radzie Rodziców i pomagającym Rodzicom, oraz wszystkim pracownikom szkoły– serdecznie dziękujemy!