Sukces uczennicy z klasy IV!

2017_03_sukces_u4_3

W dniu 28 marca 2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Prawiednikach odbył się Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego “THE WORD SEARCH PUZZLE MASTER”. Wzięło w nim udział 23 uczniów klas IV ze szkół w Kalinówce, Mętowie, Osmolicach, Wilczopolu-Kolonii, Żabiej Woli oraz Prawiednikach. Zadaniem uczniów było odnalezienie jak największej liczby słów w wykreślance wyrazowej w czasie 30 minut. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IV - Julia Dąbek, Julia Sierocińska oraz Paweł Szewczak.

Najlepsi okazali się:

• Julia Dąbek z Zespołu Szkół w Kalinówce (I miejsce)
  • Jakub Dudzik z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Zofii i Juliusza Stadnickich w Osmolicach Pierwszych (II miejsce)
  • Kinga Mielnik z Zespołu Szkół w Mętowie (III miejsce)

Julce serdecznie gratulujemy sukcesu a wszystkim uczestnikom dobrych wyników oraz powodzenia w kolejnych konkursach.