O zdrowie dbamy, razem się ruszamy!

2017_06_zdrowie_7

Dnia 8 czerwca 2017r. dzieci z Oddziałów Przedszkolnych 0a i 0b wraz ze swoimi wychowawcami: panią Barbarą Mrozik i panią Elżbietą Zwolak uczestniczyły w II Gminnym Przeglądzie Sportowym Przedszkolaków pod hasłem „O zdrowie dbamy, razem się ruszamy!”. Organizatorem imprezy było Niepubliczne Przedszkole Kucykowa Kraina w Kalinówce. Przegląd Sportowy adresowany był do dzieci w wieku 5-6 lat uczęszczających do wszystkich przedszkoli na terenie Gminy Głusk. Każde przedszkole mogło zgłosić do udziału w zawodach 5-cio osobowy zespół - drużynę sportową.

Reprezentantami Oddziałów Przedszkolnych przy Zespole Szkół w Kalinówce zostały dwie drużyny. Grupę przedszkolną 0a reprezentowali: Iga Czupryn, Maja Paździerska, Kacper Warszawski, Kacper Leszczyński i Michał Zieliński. Reprezentantami grupy 0b zostali: Aleksandra Młynarczyk, Alicja Dąbska, Zuzanna Lembowicz, Jakub Wójcik oraz Miłosz Parol. Pozostałe dzieci mocno wspierały i kibicowały swoim drużynom.

Po zaciętej ale uczciwej rywalizacji każdy sportowiec został nagrodzony dyplomem, medalem oraz pamiątkowym pucharem. Ostatnim punktem imprezy był poczęstunek dla wszystkich uczestników imprezy oraz integracja dzieci w postaci wspólnej zabawy przy muzyce.

Organizatorom imprezy serdecznie dziękujemy za zaproszenie a najmłodszym uczestnikom - za wspaniałą rywalizację oraz głośny doping swoich drużyn.