2017_10_dzien_edukacji_narodowej_3

W dniu 13.10.2017r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole. Na sali gimnastycznej zgromadzili się wszyscy uczniowie, młodzi artyści swoimi piosenkami i wierszami uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Nie zabrakło także turnieju z nagrodami dla nauczycieli. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Następnie Przewodniczący Rady Rodziców oraz Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – złożyli naszym Paniom i Panom serdeczne życzenia. Na koniec głos zabrała p. Dyrektor Małgorzata Guellard, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.