„Cudownych Rodziców mam…” obchody Dnia Mamy i Taty w klasach 0-II

safe

Przez ostatnie tygodnie maja nasi najmłodsi uczniowie z zaangażowaniem przygotowywali się do uroczystości związanej ze zbliżającym się Dniem Mamy i Taty. Chcąc uczcić te szczególne daty, dzieci pod opieką swoich wychowawców: pani Barbary Mrozik, Elżbiety Zwolak, Joanny Okuń (oddziały przedszkolne 0a i 0b), pani Jolanty Jabłońskiej (klasa Ia), pani Agnieszki Tyniec (klasa Ib), pani Haliny Gąszczyk- Zamojskiej (klasa Ic) oraz pani Renaty Jakóbczak (klasa II) przygotowały programy artystyczne, podczas których słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność swoim ukochanym rodzicom. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. W tych szczególnych dniach nie zabrakło też innych atrakcji. U jednych był to słodki poczęstunek, jak również zawody sportowe i zabawy zręcznościowe. Pojawił się też quiz polegający na rozpoznaniu przez rodziców swych wizerunków na portretach namalowanych przez dzieci. Kolejną atrakcją były pamiątkowe zdjęcia w wiosennej fotoramce wykonane przez naszego niezawodnego fotografa – panią Ewę Mitrus-Ślemp. W podziękowaniu za miłość i trud włożony w wychowanie rodzice otrzymali od swoich pociech upominki – własnoręcznie zdobione drewniane kwiatuszki. Wspólnemu świętowaniu towarzyszyło wiele wzruszeń i radości. Był to czas spędzony w miłej i rodzinnej atmosferze, który na długo pozostanie w naszej pamięci.