Aktywny Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych 0a i 0b

2018_06_dzien_dziecka_30

W środę 30 maja na terenie gminnego boiska sportowego został zorganizowany piknik dla dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych. Wraz z opiekunami - panią Elżbietą Zwolak i panią Joanną Okuń dzieci wzięły udział w wielu zabawach sportowo-rekreacyjnych. Uczestnicy pikniku rozegrali mini turniej piłki nożnej, wzięli udział w zawodach w przeciąganiu liny, w sprawnościowych torach przeszkód, zabawach z chustą animacyjną. W przerwach dzieci odpoczywały na kocykach, uzupełniały energię smakołykami, które przyniosły ze sobą oraz chłodziły się wodną mgiełką. Miłą niespodzianką były słodkości w postaci pysznych lodów, które dotarły do nas dzięki pomocy mam naszych przedszkolaków: pani Kamili Nowak, pani Elżbiety Kamińskiej oraz pani Katarzyny Majewskiej, którym serdecznie dziękujemy. Wielkie podziękowania również dla taty Mai z grupy 0a - pana Jacka Trumińskiego za rolę sędziego podczas rozgrywek sportowych oraz transport naszego ekwipunku. Piknik z okazji Dnia Dziecka zaliczamy do udanych :)