Akcja wyborcza Samorządu Uczniowskiego

2022_10_wybory_su_28

Dnia 4 października wszyscy uczniowie klas IV-VIII oddali swe głosy, wybierając Zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023 – oddano 252 ważne głosy. Kandydatury do Zarządu zgłosili: Igor Augustyniak, Walentyna Hernandez-Mazur, Zuzanna Skoczylas, Nadia Winiewska, Alicja Woźniak.

Do pracy w Sekcjach SU zgłosili się uczniowie: Joanna Adamczyk, Helena Sawicka, Natalia Przyborowska, Patryk Michalak-Michalewski.

W Komisji Wyborczej pracowały dziewczynki z klas ósmych i siódmych.

WYNIKI WYBORÓW

Przewodniczący SU – IGOR  AUGUSTYNIAK – 238 głosów,

Zastępca Przewodniczącego SU – ALICJA WOŹNIAK – 195 głosów,

Skarbnik SU-Klubu Wolontariatu – ZUZANNA SKOCZYLAS - 167 głosów.

Podajemy wyniki pozostałych kandydatek:

Walentyna Hernandez-Mazur – 155 głosów

Nadia Winiewska – 149 głosów.

Mamy nadzieję, że będą pracowały w sekcjach SU.

Opiekunowie SU – p. Joanna Felke, p. Mariola Skoczylas, p. Michał Chyliński, p. Artur Iwan.

Zebranie Zarządu Samorządu Uczniowskiego i osób chętnych do pracy w sekcjach – rozrywkowej, technicznej, dziennikarskiej i sportowej – odbędzie się w nadchodzącym tygodniu. Wszystkich zapraszamy!

Fotoreportaż przygotował Karol Brzuch.