Loading color scheme

Międzynarodowa Wymiana Młodzieży

2017_09_wymiana_mlodziezy_14

Uczniowie klasy III Gimnazjum - z panią Bielak, panią Felke i panią Korniłłowicz - wzięli udział w kolejnym spotkaniu z młodzieżą z Izraela. Spotkanie odbywało się w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie. Jako pierwsze odbyły się warsztaty językowe w grupach mieszanych, podczas których wspólnie opracowywano „gwiazdę zainteresowań młodzieżowych”. Kolejnym zadaniem była prezentacja postaci Janusza Korczaka. Wszyscy pracowali z zapałem i zaangażowaniem. Było wesoło i sympatycznie – co widać na zdjęciach. Nie było trudności językowych!

Następnie na sali gimnastycznej odtańczono poloneza i zaczęła się wspólna zabawa. Atmosfera była gorąca! Na zakończenie odśpiewano piosenkę „Imagine” Johna Lennona. Było to bardzo udane wydarzenie, które z pewnością powtórzymy.